Ubytovanie v priváte Vila Lesana, Vysoké Tatry, Nová Lesná, Podhorie. Útulne ubytovanie v krásnom priváte priamo pod Tatrami. Ubytovanie v priváte Vila Lesana, Vysoké Tatry, Nová Lesná, Podhorie. Útulne ubytovanie v krásnom priváte priamo pod Tatrami. Ubytovanie v priváte Vila Lesana, Vysoké Tatry, Nová Lesná, Podhorie. Útulne ubytovanie v krásnom priváte priamo pod Tatrami. Ubytovanie v priváte Vila Lesana, Vysoké Tatry, Nová Lesná, Podhorie. Útulne ubytovanie v krásnom priváte priamo pod Tatrami. Ubytovanie v priváte Vila Lesana, Vysoké Tatry, Nová Lesná, Podhorie. Útulne ubytovanie v krásnom priváte priamo pod Tatrami. Ubytovanie v priváte Vila Lesana, Vysoké Tatry, Nová Lesná, Podhorie. Útulne ubytovanie v krásnom priváte priamo pod Tatrami. Ubytovanie v priváte Vila Lesana, Vysoké Tatry, Nová Lesná, Podhorie. Útulne ubytovanie v krásnom priváte priamo pod Tatrami.

Okolie a aktivity, Nová Lesná, Vysoké Tatry, Podhorie

Kúpacia kaďa 

Okolie

 

V obci Nová Lesná

Autobusová a železničná zastávka sú len 8 min. od privátu.Vila Lesana sa nachádza len 6 minút chôdze od železničnej stanice.
Najbližší obchod s potravinami sa nachádza 100 metrov od vily a reštaurácia je vzdialená 500 metrov. Celý objekt je zabezpečený kamerovým systémom.

 

Okolité turistické destinácie

  • Smokovec - Hrebienok - 4 km
  • Lyžiarske stredisko v Tatranskej Lomnici - 8 km
  • Aquacity Poprad - 8 km
  • Nízke Tatry - 25 km
  • Slovenský Raj - 30 km
  • Pieninský národný park (splav na pltiach) - 35 km
  • Jaskyne Belianska (Belianske Tatry), Važecká (Važec), Demänovské (Nízke Tatry)
  • Kultúrne pamiatky Spišský hrad, Levoča, Červený kláštor, Skanzen Pribylina, Spišská Sobota

 

Aktivity

 

Turistika

Vo Vysokých Tatrách nájdete množstvo turistických chodníkov a nádherných scenérií. Taktiež v Slovenskom raji je k dispozícii veľa turistických trás. Nezabudnuteľným zážitkom sú aj Pieniny s možnosťou splavovania Dunajca na pltiach.

 

Lyžovanie

V okolí privátu sa nachádzajú známe lyžiarske svahy s rôznou náročnosťou pre slabších i náročnejších lyžiarov. Napríklad: Štrbské Pleso, Lomnické sedlo, Jakubkova lúka, Hrebienok, Lopušná dolina - Svit, Bachledova dolina s
najdlhšou zjazdovkou na Slovensku (6,5 km).

 

Cyklistika

Pod Vysokými Tatrami sa nachádzajú kilometre cyklotrás s rôznym stupňom obtiažnosti a terénu, ktoré začínajú priamo v obci Nová Lesná. Taktiež sa tu nachádzajú bikeparky (Bachledova dolina, Hrebienok) pre downhillové ale aj rekreačné bicyklovanie.

 

Kultúrne a historické pamiatky

Spišský región je bohatý na množstvo historických pamiatok,  napr. neďaleká Levoča s Chrámom Sv. Jakuba, námestie Spišská Sobota, Kežmarok, Strážky, najväčší hrad Strednej Európy - Spišský Hrad, skanzen Pribilina, Červený kláštor.

 

Oddych

Možnosť regenerácie po náročnom dni ponúka termálne kúpalisko Aquacity Poprad, ktoré je hosťom k dispozícii celoročne (ponuka zvýhodnených vstupov). Možnosť regenerácie vo wellness je k dispozícii v množstve okolitých hotelov a zariadení. Nadšenci golfu majú k dispozícii profesionálne 9 jamkové golfové ihrisko v Tatranskej Lomnici aj s krytou halou, umožňujúcou celoročný tréning golfu.

 

Aktuality