Ubytovanie v priváte Vila Lesana, Vysoké Tatry, Nová Lesná, Podhorie. Útulne ubytovanie v krásnom priváte priamo pod Tatrami. Ubytovanie v priváte Vila Lesana, Vysoké Tatry, Nová Lesná, Podhorie. Útulne ubytovanie v krásnom priváte priamo pod Tatrami. Ubytovanie v priváte Vila Lesana, Vysoké Tatry, Nová Lesná, Podhorie. Útulne ubytovanie v krásnom priváte priamo pod Tatrami. Ubytovanie v priváte Vila Lesana, Vysoké Tatry, Nová Lesná, Podhorie. Útulne ubytovanie v krásnom priváte priamo pod Tatrami. Ubytovanie v priváte Vila Lesana, Vysoké Tatry, Nová Lesná, Podhorie. Útulne ubytovanie v krásnom priváte priamo pod Tatrami. Ubytovanie v priváte Vila Lesana, Vysoké Tatry, Nová Lesná, Podhorie. Útulne ubytovanie v krásnom priváte priamo pod Tatrami. Ubytovanie v priváte Vila Lesana, Vysoké Tatry, Nová Lesná, Podhorie. Útulne ubytovanie v krásnom priváte priamo pod Tatrami. ubytovanie privát Vila Lesana, Vysoké Tatry, Nová Lesná, Podhorie Ubytovanie privát Vila Lesana, Vysoké Tatry, Nová Lesná, Podhorie

Kontakt Vila Lesana, ubytovanie vo Vysokých Tatrách, Nová Lensá, Podhorie

kontakt - ubytovanie privát Vila Lesana, Vysoké Tatry, Nová Lesná, Podhorie

 

privát VILA LESANA

Slavkovská 193

Nová Lesná  059 86

Slovensko

 

+421 907 858 776 (rezervácie)

info@vilalesana.sk

N 49.11962, E 20.26854

 

 

Ak máte otázky, prosím kontaktujte nás.

Vaše meno*

Váš email*

Predmet

Vaša správa*

Kontrolný kód*
captcha

(* - povinné údaje)

 

Ako sa k nám dostať?

AUTOM

Najvhodnejším spôsobom je príchod autom. Automobil môžete zaparkovať na našom bezplatnom bezpečne uzavretom parkovisku hneď pri priváte.
Naše GPS súradnice: N 49.11962, E 20.26854

 

VLAKOM

Zastávka je 8 min. pešo od privátu.
Zo železničnej stanice Poprad - Tatry premáva pravidelné spojenie TEŽ približne každú pol hodinu až hodinu.
Smer: Nová Lesná

 

AUTOBUSOM

Zastávka je 7 min. pešo od privátu.
Po príchode do Popradu je možné sa dostať do nášho privátu autobusom niektorou z pravidelných liniek.
Smer: Nová Lesná

 

LIETADLOM

Náš privát sa nachádza 9 km od medzinárodného letiska Poprad-Tatry. Na letisku sa nachádza požičovňa áut. Odporúčame presun do Popradu a následne využiť vlakové alebo autobusové spojenie.

 

Aktuality